Luxusní italské sedací soupravy (sedačky)

luxusní postele, křesla, židle a pohovky Marbet

Luxusní sedačky a křesla z Itálie přímo od výrobce!

Jsme jediným přímým dovozcem italských sedacích souprav OPERA DIVANI. Italská značka OPERA DIVANI nabízí širokou škálu luxusních moderních a klasických modelů: - rozkládací pohovky, polohovatelné, klasické či rohové sestavy, modulové atd. Křesla klasická, otočná, polohovací, luxusní lehátka a taburety. Jedná se o vysoce kvalitní kožené či látkové sedačky italské produkce navrhované předními italskými designéry. Tento výrobce, jehož produkty se prodávají po celém světě, se vyznačuje svým elegantním a trendovým moderním designem, vysokou kvalitou svých výrobků a inovacemi, kterými se přizpůsobuje neustále novým trendům a požadavkům trhu. Všechny částí sedacích souprav se vyrábějí výhradně v italské továrně s dlouholetou tradicí za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Výrobce garantuje záruku až 5 let na své výrobky.

Máme exkluzivitu, jsme unikátní, jsme originální! : 

Luxusní sedací soupravy

AKČNÍ CENY PRO VYBRANÉ MODELY NALEZNETE ZDE:

MARBET - křesla, pohovky, stolky, sedací nábytek a sestavy nejen pro komerční využití.


V naší nabídce naleznete také office sedací nábytek především pak kožené či látkové sedačky, křesla, židle, stolky značky MARBET. Výrobce Marbet se zaměřuje na cenově dostupný designový sedací nábytek a nabízí řešení především pro menší byty, kanceláře a veřejné prostory (restaurace, bary, čekárny, hotely). Jeho návrháři nacházeli inspiraci především v aktuálních trendech a současném životním stylu a běžných denních potřebách. Mistrné zpracování, široká škála barev látek, umělá i pravá kůže a možnost volby barvy kovových podnoží – to je značka MARBET. Všechny řady MARBET vynikají neotřelým, stylovým designem navíc nově doplněné o řadu retro - modernizmu 50-60. let. Tyto výrobky dodávají interiérům osobitý charakter a slibují maximální pohodlí při jejich používání. Sedačky, křesla, židle či stolky se stávají doslova uměleckými díly, které byly inspirována nejen skutečnými předměty, přírodními motivy, ale také nepravidelnými avantgardními tvary. K výrobě jednotlivých řad byly použity kvalitní materiály - přírodní hovězí kůže, ekokůže, vysoce kvalitní textilie s vysokou odolností proti opotřebení a špinění a mnohé kovové prvky.

Luxusní kožené postele

Rádi Vám představíme exkluzívní kolekci luxusních kožených postelí a kontinentálních postelí v nádherném moderním designu vyznačující se svou unikátností a dokonalým zpracováním. Naší kolekci cílíme na náročnou klientelu s cílem poskytnout vysoký nadstandard, dokonalý komfort a výlučnost. Každý detail výrobku je precizně zpracován a použité materiály splňují nejpřísnější kritéria. K postelím nabízíme také noční stolky, komody a kvalitní pružinové matrace. Přehled kolekce luxusních postelí ANDS můžete také vidět na našich nových stránkách www.luxusnipostele-ands.cz

VÝHODY NÁKUPU U NÁS ?

Kupujete u přímého dovozce -  bez zprostředkovatelů.
- Při koupi našeho zboží Vám garantujeme 100% spokojenost. 
- Každé zboží je podrobeno kontrole kvality.
- Použité materiály jsou vysoce kvalitní, což zaručuje dlouhou životnost a spokojenost.


Na vaši návštěvu se těší DESIGN-LIFESTYLE.