Luxusní italské sedačky, luxusní kožené postele, moderní kožené sedací soupravy

Luxusní italské sedačky, moderní kožené sedací soupravy, luxusní kožené postele

Jsme jediným přímým dovozcem italských sedacích souprav OPERA DIVANI. Italská značka OPERA DIVANI nabízí širokou škálu luxusních modelů: - rozkládací pohovky, polohovatelné, klasické či moderní soupravy, rohové sestavy, stylové sedací soupravy a křesla, modulové sedací soupravy, látkové sedací soupravy, dále pak kožená křesla, luxusní lehátka a lenošky a taburety. Jedná se o vysoce kvalitní kožené či látkové sedačky italské produkce navrhované předními italskými designéry. Tento výrobce, jehož produkty se prodávají po celém světě, se vyznačuje svým elegantním a trendovým moderním designem, vysokou kvalitou svých výrobků a inovacemi, kterými se přizpůsobuje neustále novým trendům a požadavkům trhu. Všechny částí sedacích souprav se vyrábějí výhradně v italské továrně s dlouholetou tradicí za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Výrobce garantuje záruku až 5 let na své výrobky.

PODZIMNÍ AKCE

využijte akční nabídku na vybrané modely našich sedacích souprav!


Máme exkluzivitu, jsme unikátní, jsme originální! :

MARBET - křesla, pohovky, stolky, sedací nábytek a sestavy nejen pro komerční využití.


V naší nabídce naleznete také office sedací nábytek především pak kožené či látkové sedačky, křesla, židle, stolky značky MARBET. Výrobce Marbet se zaměřuje na cenově dostupný designový sedací nábytek a nabízí řešení především pro menší byty, kanceláře a veřejné prostory (restaurace, bary, čekárny, hotely). Jeho návrháři nacházeli inspiraci především v aktuálních trendech a současném životním stylu a běžných denních potřebách. Mistrné zpracování, široká škála barev látek, umělá i pravá kůže a možnost volby barvy kovových podnoží – to je značka MARBET. Všechny řady MARBET vynikají neotřelým, stylovým designem navíc nově doplněné o řadu retro - modernizmu 50-60. let. Tyto výrobky dodávají interiérům osobitý charakter a slibují maximální pohodlí při jejich používání. Sedačky, křesla, židle či stolky se stávají doslova uměleckými díly, které byly inspirována nejen skutečnými předměty, přírodními motivy, ale také nepravidelnými avantgardními tvary. K výrobě jednotlivých řad byly použity kvalitní materiály - přírodní hovězí kůže, ekokůže, vysoce kvalitní textilie s vysokou odolností proti opotřebení a špinění a mnohé kovové prvky.

Luxusní postele

Rádi Vám představíme exkluzívní kolekci luxusních kožených postelí či kontinentálních postelí v nádherném moderním designu. Tyto moderní čalouněné postele, které se vyznačují svou unikátností a dokonalým zpracováním patřící mezi špičku na našem trhu. Kolekce nabízených luxusních kožených postelí cílí na náročnou a velmi náročnou klientelu s cílem poskytnout vysoký nadstandard, dokonalý komfort a výlučnost. Každý detail výrobku je precizně zpracován a použité materiály splňují nejpřísnější kritéria. K luxusním postelím lze také pořídit noční stolky, komody a luxusní pružinové matrace. Přehled kolekce luxusních postelí ANDS můžete také vidět na našich nových stránkách www.luxusnipostele-ands.cz

VÝHODY NÁKUPU U NÁS ?

Kupujete u přímého dovozce -  bez zprostředkovatelů.
- Při koupi našeho zboží Vám garantujeme 100% spokojenost. 
- Každé zboží je podrobeno kontrole kvality.
- Použité materiály jsou vysoce kvalitní, což zaručuje dlouhou životnost a spokojenost.


Na vaši návštěvu se těší DESIGN-LIFESTYLE.