Toto jednolůžko od italských řemeslníků splní váš sen o kvalitním spánku.

63 991 Kč

Kvalitní jednolůžko 120x200 cm VERO Luxusní postel VERO je koncipována v klasickém stylu Chesterfield. - Postel je konstruována z vysoce kvalitních materiálů a propracována do každičkého detailu. Možnost výběru ze dvou variant otevírání úložného prostoru.

76 391 Kč

Kožená postel 160x200 cm VERO Luxusní kožená postel VERO je koncipována ve známém stylu Chesterfield. - Postel je nabízena v demontu a je nutná montáž. Postel je konstruována z vysoce kvalitních materiálů a propracována do každičkého detailu. Možnost výběru ze dvou variant otevírání úložného prostoru.

86 990 Kč

Luxusní postel 200x200 cm VERO Luxusní postel VERO v rozměru 200x200cm je velmi oblíbená pro svojí dostatečnou šířku, je koncipována v oblíbeném stylu Chesterfield. - Postel je konstruována z vysoce kvalitních materiálů a propracována do každičkého detailu. Možnost výběru ze dvou variant otevírání úložného prostoru.

102 990 Kč

Luxusní postel 200x200 cm VERO Tato postel v nejšírším provedení je koncipována v klasickém stylu Chesterfield. - Postel je konstruována z vysoce kvalitních materiálů a propracována do každičkého detailu. Možnost výběru ze dvou variant otevírání úložného prostoru.

128 738 Kč

Nejdůležitějším místem vaší ložnice je postel a proto při volbě modelu Babes nebudete investované peníze rozhodně litovat. Řemeslné zpracování a špičkový design modelu, který vyšperkuje vaši ložnici natolik, že se budete těšit z každodenního odpočinku.

106 996 Kč

Nejdůležitějším místem vaší ložnice je postel a proto při volbě modelu Opera nebudete investované peníze rozhodně litovat. Řemeslné zpracování a špičkový design modelu, který vyšperkuje vaši ložnici natolik, že se budete těšit z každodenního odpočinku.

115 585 Kč

Nejdůležitějším místem vaší ložnice je postel a proto při volbě modelu Sisley nebudete investované peníze rozhodně litovat. Řemeslné zpracování a špičkový design modelu, který vyšperkuje vaši ložnici natolik, že se budete těšit z každodenního odpočinku.

112 722 Kč

Nejdůležitějším místem vaší ložnice je postel a proto při volbě modelu Venice nebudete investované peníze rozhodně litovat. Řemeslné zpracování a špičkový design modelu, který vyšperkuje vaši ložnici natolik, že se budete těšit z každodenního odpočinku.

116 182 Kč

Nejdůležitějším místem vaší ložnice je postel a proto při volbě modelu Radical nebudete investované peníze rozhodně litovat. Řemeslné zpracování a špičkový design modelu, který vyšperkuje vaši ložnici natolik, že se budete těšit z každodenního odpočinku.

114 987 Kč
Showing 1 - 10 of 10 items