Kolekce pohovek a křesel FIN navazuje na ty nejlepší tradice polského designu z padesátých a šedesátých let. Nadčasový vzhled se opírá na jednoduchých liniích, harmonických tvarech a pečlivém provedení detailů. Zároveň je nábytek této kolekce velmi praktický a funkční a jeho velká variabilita dává široké možnosti individuálního uspořádání interiéru..

18 111 Kč 24 147 Kč -25%

Kolekce NEON navazuje na nejlepší léta polského modernizmu. Skládá se ze tří zakulacených křesel s typickým pro toto období tvarem. Harmonický zakulacený tvar opěrky, zdůrazněný z venku typickým švem, a vysoké nožky, to jsou základní vlastnosti nábytku této řady. NEON to je křeslo, které roste společně s prostorem.  

6 731 Kč 11 809 Kč -43%

Skladem Vám představujeme tuto luxusní sedačku JOKER v provedení kůži MAGNUM v barvě antracit. Krása a elegance se snoubí s dokonalým komfortem. Ocelová konstrukce zakřivených noh navozuje vzdušný a smyslný dojem. Rozměr tohoto modelu 316x228 cm (3místná maxi+rohové ukončení).

Luxusní sedačka model 378 - v luxusní látce MICRON  čistý a jednoduchý design dodává sedačce patřičnou eleganci, vzdušný design. Velikost 3 místná obsahuje 3 sedací polštáře. MICRON je kvalitní tkanina, která se vyznačuje vysokou odolností proti poškození, trvanlivostí a velmi snadnou údržbou. Systém AQUA STOP.

19 896 Kč 44 214 Kč -55%

Je úžasně pohodlná díky husímu peří v opěrných a sedacích částech této soupravy. Měkké a příjemné posezení je opravdovým zážitkem.

18 520 Kč 52 913 Kč -65%

Čistící a ošetřující sada na hladkou kůži.

690 Kč

Sada ošetřujících a ochranných prostředků určená k pravidelné údržbě hladkých anilínových kůží.

690 Kč

Víceúčelový aplikační hadřík vyrobený z bílé viskózní tkaniny určený především k nanášení impregnačních přípravků. Rozměr 40x40 cm

19 Kč

Sada čistích a ošetřujících prostředků určená pro pravidelnou údržbu syntetické kůže (ekokůže, koženky PVC).

725 Kč
Showing 1 - 9 of 9 items