Designové luxusní sedací soupravy  V této kategorii nejsou žádné produkty.

Přestavujeme Vám luxusní kolekci designových sedacích souprava inspirovanou předními světovými designéry, nejnovějšími módními trendy a inovacemi v oblasti bytového sedacího nábytku. Tato kolekce umožňuje kreativní řešení podle Vašeho přání. V nabídce naleznete dvě základní kolekce Class a kolekce Luxury. V kolekci Class nabízíme ty nejkvalitněj...

Přestavujeme Vám luxusní kolekci designových sedacích souprava inspirovanou předními světovými designéry, nejnovějšími módními trendy a inovacemi v oblasti bytového sedacího nábytku. Tato kolekce umožňuje kreativní řešení podle Vašeho přání. V nabídce naleznete dvě základní kolekce Class a kolekce Luxury. V kolekci Class nabízíme ty nejkvalitnější potahy s velmi odolnými a dobrými vlastnostmi a snadnou údržbou. V kolekci Luxury představujeme přírodní kůže pigmentované, anilinové až po nejluxusnější nubuky.

Více

Podkategorie

Designové sedací soupravy CLASS

Kolekce CLASS je koncepčně navržena pro klienty, kteří především preferují látkové potahy. V naší nabídce naleznete ty nejkvalitnější potahy na trhu s výbornými odolnými vlastnostmi a jednoduchou údržbou.

Kožené sedací soupravy LUXURY

Kolekce LUXURY je navržena pro náročnou klientelu, která si potrpí na kvalitní kožené potahy. V nabídce naleznete pigmentované kůže, semi anilinové, anilinové až nejluxusnější nubuky.