DALTON je stylová pohovka jenž byla pečlivě navržena podle ergonomických kritérií, aby získala maximální komfort a upoutala na první pohled.

47 977 Kč

Pohovka Hoffman je určena pro příjemný pocit útulné intimity a vysoký komfort díky extra-měkké výplně z husího peří. Pohovka nabízí příjemný pocit tepla a obklopující měkkost. Polštáře sedáků mají pružnou výplň z PUR pěny a zadní opěrné polštáře výplň z husího peří. Ocelová konstrukce u základny efektně podtrhuje sofistikovaný design.

72 358 Kč

Střízlivý styl, přirozený a lehký, určuje v Birdie svou výjimečnou povahu. Jeho inovativní duše se díky obrovskému komfortu rozvíjí kolem dvojité funkce relaxační pohovky a odhaluje se jako rozhovorová pohovka díky svým sklápěcím opěrkám a ocelovým nohám, které svou siluetou dávají agilitu.

44 674 Kč

Modulová pohovka Ivre, která se rodí z potřeby kombinovat čisté a esenciální linky, s rafinovanými a precizními detaily. Pečlivě vybrané čalounění a přesnost v každém malém detailu dávají této pohovce eleganci, které se vyrovná jen pohodlí sedáků. Důkladně navržené a detailně upravené, modulární pohovka Ivre nabízí veškerý komfort sezení.

72 673 Kč

Model Seoul se vyznačuje elegantními a rafinovanými liniemi, které jsou zvýrazněny měkkým ocelovým profilem. Unikátní a flexibilní kolekce, v níž kombinace tradice a modernity vyzdvihuje tvary a detaily.  Metropolitní model s komfortními sedadly, které mohou být vybaveny systémem elektrického polohování.

68 898 Kč

Návrh a funkčnost jsou dobře propojeny s modelem Charme. Prostory jsou díky malým rozměrům loketní opěrky dobře využívány pro přizpůsobení se přísnějšímu prostředí. Základní, čtvercový model. Design kombinovaný s komfortem.

56 786 Kč

Sedací souprava má sedáky plněny husím peřím, je charakterizovaná klasickým moderním duchem robustního vzhledu s výrazným prošitím područek.K této silné a rozhodné osobnosti Richards kombinuje řadu kompozic, které jej činí zvláště všestrannou pohovkou.

65 437 Kč

Tvořivou inspirací, která dává život pohovce nejvyšší kvality, jejíž hodnota je vylepšena použitím jemných, přirozených kůží, vyznačujících se mimořádnou měkkostí. Velká všestrannost pohovky je vyjádřena v možnosti vytvořit kompozice s obzvláště dynamickým charakterem díky kombinací různých prvků. Polohovatelné opěrky a ocelové základny dodávají modelu,...

68 583 Kč

Dubaj se narodil z vůle vytvořit systém sedadel, který při zachování striktní formální přísnosti, sleduje volný impuls diktovaný zakřivenými liniemi, elegantními sekvencemi měkkých a útulných svazků. Pohovka se opírá o elegantní hliníkové tyče umístěné podélně, které pomáhají odlehčit celkový design pohovky.

66 381 Kč

Výrazné švy, ručně vyrobené, na loketních opěrách, sedadlech a opěrkách hlavy, pohovce dodávají strohý vzhled, ale zároveň elegantní a příjemný. Velké proporce a robustní design, dokonale přizpůsobený vyšperkovaným švem, jemnými a příjemnými opěradly, přesnými a pečlivými detaily.

94 066 Kč

Pohovka Brooklyn je navrženo s sklápěcí opěrkou hlavy, která odpovídá vašim požadavkům na pohodlí, a to otočit pokorně tento model relaxační přístroje téma rozhovoru. Elektrické pohybové mechanismy, skloněné, nulové stěny, doplní nabídku této moderní pohovky s inovativními a funkčními řešeními.

50 578 Kč

Poskytnutí jedinečné zkušenosti s relaxací je díky modelu Butterfly mimořádně snadné. Sedáky jsou mimořádně pohodlné, ale zároveň robustní a flexibilní. Dvojitá loketní opěrka také umožňuje odpočinek od ležení a čelní deska bez viditelné mechaniky zaručuje eleganci spojenou s funkčností.

46 404 Kč

Luxusní pohovka s pevným označením, spojuje podstatu současného stylu prostřednictvím jasných odkazů na umění krejčích. Okraj, který vyznačuje intenzivní a nastavené linie, je výrazným znakem tohoto modelu v současnosti, ale současně i památkou historie řemesel.

48 606 Kč

Přeměna pojmu pohovka na postel je velmi často komplikovaná a není příliš pohodlná. S Georgeem, EKIP ITALIA, se podařilo kombinovat výsledek této složité metamorfózy do racionálního, ale vzrušujícího produktu .... Kreativní, ale užitečné ... spojující design a efektivitu v několika jednoduchých krocích.

87 617 Kč

Birdie je model s dvojím použitím, který je schopen zdůraznit svůj design. Birdie neposkytuje jen provizorní lůžko, ale postel pro trvalé a velmi komfortní spaní. Jednoduchým pohybem opěrky se změní relaxace v okamžik odpočinku. Ergonomická, pohodlná, praktická a funkční - to je Birdie

79 280 Kč

Představujeme Vám tuto luxusní koženou sedací soupravu AVENUE v širokém barevném provedení. Hladké linie, vzdušný a jednoduchý design. Dokonalé vertikální prošití sedačky. Jemné polstrování dodává této sedačce unikátní jedinečný komfort. Krásné ocelové elegantní nohy a celkový vzhled kožené sedačky splňuje ty nejpřísnější kritéria designu z továrny...

67 482 Kč
Showing 1 - 16 of 16 items