Luxusní křesla, lenošky, pohovky, stolky   V této kategorii nejsou žádné produkty.

V této kategorii naleznete luxusní italské křesla a lehátka značky POLYFORMITALIA a nabídku sortimentu značky Marbet, která se zaměřuje na cenově dostupné moderní pohovky, křesla, židle a stolky, jeho návrháři nacházeli inspiraci především v aktuálních trendech a současném životním stylu a běžných denních potřebách. 

Podkategorie

Luxusní italská křesla a lehátka

Luxusní křesla a lehátka z mistrovské dílny italských tvůrců přináší do vašeho interiéru nadstandardní kvalitu a vysoký komfort. Spojení obou vlastností zaručuje italská značka POLYFORMITALIA

Židle KANU

KANU je kolekce židlí určených do odpočinkových zón v kancelářských, veřejných a obytných prostorech, využívající vizuální plasticitu ohýbané překližky. Židle je dostupná ve třech projektových variantách, také ve verzi s čalouněným sedadlem a opěradlem a v kompletně lakované verzi, včetně podstavce.

Stolky, konferenční stoly

Série stolíků je doplněním pohovek a křesel ze všech kolekcí Marbet Style. Univerzální skleněné či dřevěné desky stolíků se hodí do každého interiéru. Podstavce a desky stolíků nabízíme zvlášť.

Taburety, sedací vaky, poufy

Taburety vyráběné tradiční technologií hodící se jako doplňky prostorů v kavárnách, relaxačních zónách, koridorů. Představují i zajímavý doplněk dětských pokojů, heren, denních místností. Sedací vaky a měkké taburety se snadno tvarovatelnou formou. Díky vyplnění lehkým granulátům lze taburety snadno přesouvat z místa na místo. Měkké, organické tvaru taburetu lze snadno zapojit do denních prostor, dětských pokojů, heren, kaváren. Pohodlná sedátka umožňují zaujmout libovolnou polohu těla a zajišťují podporu každé jeho části, díky tomu se dokonale osvědčily pro chvilky relaxace. Snímatelný vnější potah určený pro praní se snadno udržuje.