stolky, židle, křesla  V této kategorii nejsou žádné produkty.

V této kategorii naleznete moderní stolky, stohovatelné židle, designové židle, křesílka, pohovky a doplňky značky Marbet

Podkategorie

Designové stoly a židle

Kolekci SHARK, navrženou  předním polským designérem Tomaszem Augustyniakem, tvoří lehké a malé stohovatelné židle a stolky, které jsou určeny do kaváren, jídelen a restaurací a díky své univerzálnosti jsou také výbornou volbou do domácností. Vyznačují se klasickou formou, expresivní charakter jim dodává kombinace sedadel, opěradel a stolních desek z laminované překližky, barvy olivové, antracitové a růžové. Jemným rozlišovacím rysem minimalistické formy židlí SHARK a ORKA je kombinace lineární kostry s profilovanými překližkami opěradla a sedáku.

Ocelové kostry židlí a stolů jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě. Jsou také dostupné modely, v nichž se vyskytují překližky v přírodních barvách - bříza, dub a ořech.

DOSTUPNÉ PODSTAVCE:

  • kovový podstavec:  barva černá RAL 9005, bílá RAL 9003

Kovové podstavce židlí jsou zakončeny kloubovými nožičkami, které se přizpůsobí podlaze.

Židle KANU

KANU je kolekce židlí určených do odpočinkových zón v kancelářských, veřejných a obytných prostorech, využívající vizuální plasticitu ohýbané překližky. Židle je dostupná ve třech projektových variantách, také ve verzi s čalouněným sedadlem a opěradlem a v kompletně lakované verzi, včetně podstavce.

Stolky, konferenční stoly

Série stolíků je doplněním pohovek a křesel ze všech kolekcí Marbet Style. Univerzální skleněné či dřevěné desky stolíků se hodí do každého interiéru. Podstavce a desky stolíků nabízíme zvlášť.

Taburety, sedací vaky, poufy

Taburety vyráběné tradiční technologií hodící se jako doplňky prostorů v kavárnách, relaxačních zónách, koridorů. Představují i zajímavý doplněk dětských pokojů, heren, denních místností. Sedací vaky a měkké taburety se snadno tvarovatelnou formou. Díky vyplnění lehkým granulátům lze taburety snadno přesouvat z místa na místo. Měkké, organické tvaru taburetu lze snadno zapojit do denních prostor, dětských pokojů, heren, kaváren. Pohodlná sedátka umožňují zaujmout libovolnou polohu těla a zajišťují podporu každé jeho části, díky tomu se dokonale osvědčily pro chvilky relaxace. Snímatelný vnější potah určený pro praní se snadno udržuje.