Luxusní italské pohovky a křesla

Kategorie: Informace Datum: Tuesday, June 5, 2018

Jsme jediným přímým dovozcem italských sedacích souprav a křesel značek PREGIO ITALIA SOFA&RELAX, POLYFORMITALIA, CASA DIVANI. V naší nabídce naleznete širokou škálu luxusních moderních a klasických modelů.

Jaké typy sedacích souprav existují?

Existuje několik různých typů sedacích souprav, které se liší ve velikosti, konfiguraci, materiálu a designu. Některé z nejčastějších typů sedacích souprav zahrnují:

1. Nerozkládací sedací souprava: Jedná se o základní typ sedací soupravy, který má pevné a neměnné části. Obvykle se skládá z jednoho kusu, dvoumístného a třímístného kusu a křesla.

2. Rozkládací sedací souprava: Tento typ sedací soupravy umožňuje přeměnit některé části pohovky na lůžko. Běžně se to týká také i rozkládacího křesla, či taburetu, který může sloužit jako pohodlné místo pro spaní.

3. Rohová sedací souprava: Rohové sedací soupravy mají rohovou konfiguraci a nabízejí velkorysé místo pro sezení. Jsou vhodné pro větší rodiny nebo pro lidi, kteří rádi hostí návštěvy, Lze je mít ve tvaru L či do tvaru U.

4. Modulární sedací souprava: Modulární sedací soupravy jsou složeny z oddělitelných částí, které lze kombinovat různými způsoby podle vašich potřeb. To umožňuje větší flexibilitu v uspořádání a přizpůsobení prostoru.

5. Polohovací sedací souprava: Tento typ sedací soupravy má některé části vybavené mechanismem pro naklápění opěradel a podnožek, což umožňuje uživatelům pohodlněji sedět nebo dokonce ležet.

6. Chesterfield sedací souprava: Tento tradiční styl sedací soupravy je charakteristický pro své tuflování (důkladně prošité kožené potahy) a často zdobné dřevěné nohy.

7. Nábytková sedací souprava: Tento typ sedací soupravy obsahuje zabudované úložné prostory a různé funkce, které umožňují ukládání věcí, jako jsou deky, polštáře nebo knihy.

Tyto různé typy sedacích souprav poskytují různé možnosti pro uspořádání a styl vašeho obývacího prostoru. Vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Pokud si nevíte rády. Rádi Vám poradíme s výběrem. Prosím kontaktujte nás!

Komentáře

Napište svůj komentář