Luxusní sedačka FRANCESCA

Nový produkt

Francesca je elegantní vzdušná pohovka koncipována do retro stylu.

28 742 Kč s DPH

-15%

33 814 Kč s DPH

Základním rysem tohoto modulu je velmi vzdušný design pohovky, které podtrhují vysoké ocelové nohy. Dekorativní, široké švy na područkách zdůrazňují původní charakter tohoto modelu. Vysoké opěradlo, zavěšení sedadla na elastických popruzích a dobře zvolená výplň zajišťují vynikající komfort. Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2+1 tak i v rohovém provedení. V látkovém provedení najdete zde: 

kategorie: 10 - madras pigmentovaná kůže o síle 1mm

kategorie: 15 - spessorato pigmentovaná kůže o síle 1,5mm

kategorie: 25 - macao - anilinová kůže vícebarevná

kategorie: 30 - natural, bufalo, pull up, vintage, terra, maya, panarea - přírodní anilinová kůže, broušené kůže 

Souhrn

  • Product Name:Luxusní sedačka FRANCESCA
  • Price: 28 742
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Francesca je elegantní vzdušná pohovka koncipována do retro stylu.

Související produkty

Model Dectra - multifunkční pohovka s velkou variabilitou řešení.

33 505 Kč

Sedací souprava GIULIETTA nabízí hladké linie v kombinaci s nádherným prošíváním vnějších částí a celkový vzdušný vzhled. Pohodlné polštáře Vám zpříjemní chvíle odpočinku. Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2+1

37 380 Kč 43 977 Kč -15%

JERSEY BOY - charakteristickým rysem tohoto modelu je vzdušný a jednoduchý design. Sedací souprava hladkých linií se svislým prošitím zadních polštářů a sedacích částí dodávající patřičný  šmrnc Vám poskytne příjemné chvíle odpočinku.  Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2

64 355 Kč

CALVI je model plný hranatých a přímých tvarů s prošitými zadními a opěrnými polštáři. Vše podtrhují chromované nohy, které dotvářejí elegantní a vzdušný design. Tento model rozhodně zaujme na první pohled a stane se tak výraznou dominantou ve vašem interiéru.

44 775 Kč

LOGAN je model plný hranatých a přímých tvarů s prošitými zadními a opěrnými polštáři. Vše podtrhují chromované nohy, které dotvářejí elegantní a vzdušný design. Tento model rozhodně zaujme na první pohled a stane se tak výraznou dominantou ve vašem interiéru.

42 740 Kč

Antonella je luxusní pohovka s nádhernými křivkami. Vyznačuje se velmi komfortními sedacími a opěrnými polštáři, plnou podstavou, která zabraňuje tvorbu nečistot pod pohovkou. Tato luxusní pohovka skvěle doplní a vyšperkuje Váš interiér

48 495 Kč

Tropea je velmi komfortní sedací souprava charakteristická půlenými polštáři a masivními dřevěnými nohami. Je možné tento model volit v klasické variantě 1+2+3, kde 3-místné provedení má 3 samostatné sedáky, ale také v rohovém provedení.

42 881 Kč

Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou ladné křivky a robustný design. Tato sedací souprava se stane nepřehlédnutelnou dominantou vašeho interiéru. Velkou výhodou je variabilita provedení, přes velké rohové sestavy s možností rozkládání pro spaní. Nabízíme také v klasické variantě 3+2+1. Nadstandardnímu pohodlí ocení i nároční. 

35 077 Kč 41 266 Kč -15%

Luxusní pohovka Alicante - základním rysem tohoto modelu je krásné kontrastní prošití pohovky, designové zakřivené kovové nohy a vzájemné propojení sedáků s područkami. Možnost čalounění v kůži nebo látce.

49 266 Kč

Stylová sedačka CEZANNE - luxusní model se stane dominantou vašeho interiéru. Nabízí neskutečné pohodlí a tento nadstandardní komfort ocení i nejnáročnější. Krásné oblé tvary a dokonalé prošití je charakteristickým rysem tohoto modelu.

34 539 Kč 40 635 Kč -15%

Mira model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

55 162 Kč

Mara model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

52 614 Kč 61 899 Kč -15%

Základním rysem tohoto modulu je výrazné prošívání v předních částech područky a zakřivené kovové nožičky. Výhodou je možnost volby 3 samostatných sedáků. Celkový design pohovky je velmi příjemný a vzdušný.

44 845 Kč

GRABO je model moderního a luxusního vzdušného designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

46 741 Kč

Vesuvio je velmi pohodlný elegantní gauč v ladných křivkách vzdušného designu.

65 867 Kč

DALTON je stylová pohovka jenž byla pečlivě navržena podle ergonomických kritérií, aby získala maximální komfort a upoutala na první pohled.

47 977 Kč

Pohovka Hoffman je určena pro příjemný pocit útulné intimity a vysoký komfort díky extra-měkké výplně z husího peří. Pohovka nabízí příjemný pocit tepla a obklopující měkkost. Polštáře sedáků mají pružnou výplň z PUR pěny a zadní opěrné polštáře výplň z husího peří. Ocelová konstrukce u základny efektně podtrhuje sofistikovaný design.

72 358 Kč

Luxusní pohovka s pevným označením, spojuje podstatu současného stylu prostřednictvím jasných odkazů na umění krejčích. Okraj, který vyznačuje intenzivní a nastavené linie, je výrazným znakem tohoto modelu v současnosti, ale současně i památkou historie řemesel.

48 606 Kč

Poskytnutí jedinečné zkušenosti s relaxací je díky modelu Butterfly mimořádně snadné. Sedáky jsou mimořádně pohodlné, ale zároveň robustní a flexibilní. Dvojitá loketní opěrka také umožňuje odpočinek od ležení a čelní deska bez viditelné mechaniky zaručuje eleganci spojenou s funkčností.

46 404 Kč

Výrazné švy, ručně vyrobené, na loketních opěrách, sedadlech a opěrkách hlavy, pohovce dodávají strohý vzhled, ale zároveň elegantní a příjemný. Velké proporce a robustní design, dokonale přizpůsobený vyšperkovaným švem, jemnými a příjemnými opěradly, přesnými a pečlivými detaily.

94 066 Kč

Dubaj se narodil z vůle vytvořit systém sedadel, který při zachování striktní formální přísnosti, sleduje volný impuls diktovaný zakřivenými liniemi, elegantními sekvencemi měkkých a útulných svazků. Pohovka se opírá o elegantní hliníkové tyče umístěné podélně, které pomáhají odlehčit celkový design pohovky.

66 381 Kč

Tvořivou inspirací, která dává život pohovce nejvyšší kvality, jejíž hodnota je vylepšena použitím jemných, přirozených kůží, vyznačujících se mimořádnou měkkostí. Velká všestrannost pohovky je vyjádřena v možnosti vytvořit kompozice s obzvláště dynamickým charakterem díky kombinací různých prvků. Polohovatelné opěrky a ocelové základny dodávají modelu,...

68 583 Kč

Sedací souprava má sedáky plněny husím peřím, je charakterizovaná klasickým moderním duchem robustního vzhledu s výrazným prošitím područek.K této silné a rozhodné osobnosti Richards kombinuje řadu kompozic, které jej činí zvláště všestrannou pohovkou.

65 437 Kč

Návrh a funkčnost jsou dobře propojeny s modelem Charme. Prostory jsou díky malým rozměrům loketní opěrky dobře využívány pro přizpůsobení se přísnějšímu prostředí. Základní, čtvercový model. Design kombinovaný s komfortem.

56 786 Kč

Model Seoul se vyznačuje elegantními a rafinovanými liniemi, které jsou zvýrazněny měkkým ocelovým profilem. Unikátní a flexibilní kolekce, v níž kombinace tradice a modernity vyzdvihuje tvary a detaily.  Metropolitní model s komfortními sedadly, které mohou být vybaveny systémem elektrického polohování.

68 898 Kč

Modulová pohovka Ivre, která se rodí z potřeby kombinovat čisté a esenciální linky, s rafinovanými a precizními detaily. Pečlivě vybrané čalounění a přesnost v každém malém detailu dávají této pohovce eleganci, které se vyrovná jen pohodlí sedáků. Důkladně navržené a detailně upravené, modulární pohovka Ivre nabízí veškerý komfort sezení.

72 673 Kč

Střízlivý styl, přirozený a lehký, určuje v Birdie svou výjimečnou povahu. Jeho inovativní duše se díky obrovskému komfortu rozvíjí kolem dvojité funkce relaxační pohovky a odhaluje se jako rozhovorová pohovka díky svým sklápěcím opěrkám a ocelovým nohám, které svou siluetou dávají agilitu.

44 674 Kč

Představujeme Vám tuto luxusní koženou sedací soupravu AVENUE v širokém barevném provedení. Hladké linie, vzdušný a jednoduchý design. Dokonalé vertikální prošití sedačky. Jemné polstrování dodává této sedačce unikátní jedinečný komfort. Krásné ocelové elegantní nohy a celkový vzhled kožené sedačky splňuje ty nejpřísnější kritéria designu z továrny...

48 134 Kč

Luxusní vzdušná pohovka Giulia koncipována pro po dokonalý odpočinek.

28 742 Kč 33 814 Kč -15%

META je mistrovské dílo z rukou italských řemeslníků, které svým neotřelým vzhledem vynikne v jakémkoliv interiéru.

54 055 Kč 63 594 Kč -15%