Sedací souprava polohovací Inga

Nový produkt

Komfortní souprava, kterou lze nakombinovat dle vašich představ! Multifunkční modulární sedací souprava nabízí širokou variantu řešení. Model Inga si doslova zamilujete!

4-6 týdnů

118 043 Kč s DPH

Modulární sedací souprava INGA

Tato modulová sedací souprava poskytne dokonalý komfort a relax v jednom. Sedačku lze poskládat do opravdu velkých rozměrů. Charakteristickým rysem je výrazný lem, velké polohovací hlavové opěrky a decentní kovové nožky. Prezentovaný model je v rozměru 301x225 cm (sestava složená ze 3 dílů). Tuto sedací soupravu lze však poskládat do velkých rozměrů l nebo jako sedací soupravy 3 2 1. Pokud máte zájem o jinou variantu, níže přinášíme kompletní varianty řešení.. Tento model lze také nabídnout v kůží. Pro nabídku nás neváhejte kontaktovat

Možné varianty:

Souhrn

  • Product Name:Sedací souprava polohovací Inga
  • Price: 118 043
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Komfortní souprava, kterou lze nakombinovat dle vašich představ! Multifunkční modulární sedací souprava nabízí širokou variantu řešení. Model Inga si doslova zamilujete!
Path: > > > Sedací souprava polohovací Inga

Související produkty

Luxusní sedací souprava Prince s vkusně prošitými sedáky nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy s úložným boxem. Tato multifunkční  sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také plnohodnotného spaní. 

114 000 Kč

Komfortní stylová rohová sedačka Swift oslní svým osobitým charakterem. Příjemné polštáře vybízí k pohodlnému odpočinku. Tento model také nabízíme s funkcí polohovatelných sedáků.

88 026 Kč

Komfortní stylová rohová sedačka NOVARA je bytelná sedací souprava s velmi příjemným a pohodlným komfortem pro chvíle odpočinku. Tento model také nabízíme s funkcí polohovatelných sedáků.

90 127 Kč

Komfortní rohová sedačka Touch oslní svou elegancí a vzdušným designem. Příjemné polštáře vybízí k pohodlnému odpočinku. Tento model také nabízíme v klasickém provedení 3+2

99 414 Kč

Moderní sedací souprava Prime s vkusně prošitými sedáky i zadními opěrnými polštáři nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy do tvaru U. Tato multifunkční  sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také díky zabudovanému audio systému Vám umožní ještě si více...

96 369 Kč 107 076 Kč -10%