Rozkládací dvojkřeslo na spaní Iris

55 990 Kč
Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zakázková výroba - 5-8 týdnů Zvolte variantu
Provedení
Vzorník látek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Matrace - volby
Příslušenství

Rozkládací dvojkřeslo na spaní Iris je netradičně řešená rozkládací pohovka s dvěma samostatnými křesly. Díky tomu tato dvojkřesla poskytují při rozložení dvě samostatné pohodlné jednolůžkové postele. Rozložení křesel je separátní tzn. jedna osoba může pohodlně sedět v křesle a dívat se na TV, zatímco ta druhá se může uložit ke spánku v rozloženém lůžku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě postele se skládacím roštem s kovovou konstrukcí s plochou na spaní s elektrosvařovanou ocelovou základnou, doplněné držákem polštáře spojeným dvěma bajonetovými spoji a s matrací výšky H 14 cm. Matrace s jádrem z expandovaného polyuretanu s hustotou 25 kg/m3, potaženou prošívanou bavlnou. Nosná konstrukce dvojkřesla je z masivního jedlového dřeva a dřevotřískové desky; zavěšení na elastické popruhy. Výplně opěrných polštářů jsou z expandovaného polyuretanu o hustotě 18 kg/m3, potažené vatou z polyesterových vláken. Sedáky s jádrem z polyuretanové pěny o hustotě 30 kg/m3, potažené vatou z polyesterových vláken.

rozmery_iris

kategorie C - ROMA

kategorie C - PERLA

kategorie D - TEKNO FIBRA

kategorie D - TAITI

kategorie D - ARGO

kategorie AQUA CLEAN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz