Luxusní postele italské  V této kategorii nejsou žádné produkty.

Luxusní postele PREGIO ITALIA potaženy v kůži či tkanině jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou navrženy v klasickém provedení Chesterfield, které je stále více populární mezi zákazníky po celém světě. Díky kvalitním mechanismům z italské dílny je nabídka otevírání postele dvěma možnými způsoby a to klasické otevírání pod úhlem nebo v...

Luxusní postele PREGIO ITALIA potaženy v kůži či tkanině jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou navrženy v klasickém provedení Chesterfield, které je stále více populární mezi zákazníky po celém světě. Díky kvalitním mechanismům z italské dílny je nabídka otevírání postele dvěma možnými způsoby a to klasické otevírání pod úhlem nebo vodorovné. Postele je možné dodat pro matrace od velikosti 80,120,160,180,220x200cm. 

Více

Podkategorie

Luxusní postele kožené

Představujeme Vám postel značky PREGIO ITALIA navrženou v klasickém designu Chesterfield. Tento model byl navržen pro velmi náročnou klientelu s nejpřísnějšími nároky na kvalitu, každičký detail výrobku a jeho zpracování. Postel má 2 možné způsoby otevírání pro uložení povlečení a také možnost volby provedení čela z krásných krystalů od SWAROWSKÉHO.

Luxusní postele čalouněné

Luxusní design, špičková kvalita a originalita - tohle vše Vám garantujeme při koupi naší luxusní čalouněné posteli italské značky PREGIO ITALIA. Tento model byl navržen pro velmi náročnou klientelu s nejpřísnějšími nároky na kvalitu, každičký detail výrobku a jeho zpracování. Postel má 2 možné způsoby otevírání pro uložení povlečení a také možnost volby provedení čela z krásných krystalů od SWAROWSKÉHO. Naše čalouněné manželské postele se stanou šperkem vaší ložnice.