Luxusní sedací souprava Brio je koncipována pro dokonalé komfortní sezení. Měkčí výplně Vám zaručí velmi pohodlný odpočinek. Model je koncipován 3+2+1 nebo také s možností rohového provedení s lehátkem. 

35 700 Kč

Luxusní sedací souprava ZAK je koncipována pro dokonalé komfortní sezení a plnohodnotné spaní. Měkčí výplně Vám zaručí velmi pohodlný odpočinek. Model je koncipován jak v klasickém provedení, rohovém provedení a také s funkcí polohovatelných sedáků a spaní.

46 561 Kč

Stylová sedací souprava  typu Chesterfield  model Grand. Kombinace prvotřídního designu a vysoké kvality od italského výrobce. Milovníci klasického stylu zcela jistě ocení nádherné prošití sedačky její komfort a funkčnost a navíc s možností velkého výběru provedení od klasického, rohového a také rozkládacího.

76 763 Kč

Komfortní stylová modulová sedací souprava Swift oslní svým osobitým charakterem. Příjemné polštáře vybízí k pohodlnému odpočinku. Tento model také nabízíme s funkcí polohovatelných sedáků.

88 026 Kč

Stylová rohová sedačka NOVARA Komfortní stylová rohová sedačka NOVARA je bytelná sedací souprava s velmi příjemným a pohodlným komfortem pro chvíle odpočinku. Tento model také nabízíme s funkcí polohovatelných sedáků.

90 127 Kč

Sedací souprava Cardiff je další z řady úspěšných modelů typu Chesterfield. Dokonalé zpracování v každičkém detailu a vysoký komfort při sezení je důvod, proč tyto typy pohovek jsou stále více a více populární. Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2+1

76 426 Kč

Sedací souprava CRYSTAL je další z řady úspěšných modelů klasického stylu. Dokonalé zpracování v každičkém detailu a vysoký komfort při sezení je důvod, proč tyto typy pohovek jsou stále více a více populární. Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2+1

296 932 Kč

Stylová sedačka CEZANNE - luxusní model se stane dominantou vašeho interiéru. Nabízí neskutečné pohodlí a tento nadstandardní komfort ocení i nejnáročnější. Krásné oblé tvary a dokonalé prošití je charakteristickým rysem tohoto modelu.

40 635 Kč

Tato luxusní pohovka Ventino se stane klenotem vašeho interiéru.  Jednolitý vzhled zádové i sedací částí je základním rysem tohoto modelu. 

76 007 Kč

Sedací souprava CHICAGO je velmi pohodlná souprava klasického stylu 1+2+3.  Velký výběr barev. Možnost čalounění také v látce.

112 088 Kč

Model Williams je stylová pohovka charakteristická rovnými liniemi s doplňujícími polštáři. Model je postaven na kovových nožkách, které dodávají lehkost modelu. 

56 568 Kč

Model Harmony je stylová sedací souprava charakteristická zaoblenými područkami, polohovatelnými opěrkami zádových polštářů a kovovou podstavou zasahující do područek po vnější straně. 

73 205 Kč
Showing 1 - 12 of 12 items