Lederreiniger Stark 1l

974 Kč
7-10 dní

Extra účinný čistící prostředek pro hladkou kůži sloužící pro jednorázové použití silně znečištěné hladké kůže pigmentované.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra účinný čistící prostředek pro hladkou kůži sloužící pro jednorázové použití silně znečištěné hladké kůže pigmentované. Prostředek důkladně a bezpečně odstraňuje i velmi odolné skvrny, nečistoty, tuk, zbytky předchozích impregnací a některá lehčí přebarvení od textilního a novinového barviva. Díky novému aplikátoru suché pěny je čištění mnohem snazší a účinější. Při aplikaci nedochází ke kontaktu s vodou, která by mohla poškodit povrchovou úpravu kůže. Nestírá barvu na povrchu kůže. Prostředek také zmírňuje nepříjemné zápachy jako jsou například, cigaretový kouř nebo zvířecí zápach a napomáhá tak uvolňovat přirozenou vůni kůže.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Naneste pěnu na aplikační houbičku nebo jemný kartáček (v případě hlubší struktury kůže) a jemně čistěte krouživými pohyby ode švu ke švu. Netřít příliš silně! Ponechejte prostředek chvíli působit. Poté znečištěnou pěnu setřete čistou savou utěrkou. Jestliže není povrch dostatečně očištěn, můžete činnost po vyschnutí kůže zopakovat. Po čištění ponechejte kůži vyschnout. Po každém čištění na kůži aplikujte impregnační prostředek.

UPOZORNĚNÍ:

Zkoušku stálobarevnosti povrchu kůže proveďte na méně viditelném místě. Nepoužívat na kůže typu nubuk a velur!

OBSAH BALENÍ:  Láhev 1L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz