Rauleder Pflegeset

859 Kč
7-10 dní

Čistící sada na broušené kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato čistící sada je vhodná na broušené kůže typu velur nebo nubuk pro pravidelné čištění a péči. Jelikož jsou to kůže velmi měkké a prodyšné, avšak mezi hlavními plusy těchto kůží patří jejich příjemný na dotyk teplý sametový povrch se zajímavou kresbou, je nutné povrch těchto typů kůží chránit proti vnějším vlivům jako je vlhkost či sluneční záření.

NÁVOD K POUŽITÍ:

KROK PRVNÍ – ČIŠTĚNÍ:
Jemným kartáčem na kůži odstraňte z povrchu hrubé nečistoty. Zvláštní pozornost věnujte prohloubeným a prošitým místům. Odolné nečistoty, jako jsou např. zbytky jídla, opatrně oškrábejte tupou stranou nože. Za pomoci vysavače odsajte zbytky pevných a prachových částic. Následně celý povrch důkladně otřete navlhčenou (pozor, ne mokrou!) utěrkou z mikrovlákna. Zabraňte promočení kůže! Ponechejte povrch důkladně oschnout. Jestliže není povrch kůže zcela očištěn, navlhčete utěrku v čistícím přípravku na kůži Lederreiniger Mild a povrch kůže ještě jednou přetřete.

V případě, že se již na povrchu objevily lesklé plochy (místo, kde je slepený vlas usně s nečistotou) nebo skvrny, je nezbytné tyto plochy šetrně odmastit (několika krátkými tahy čistým bílým hadříkem navlhčeným v benzínu na kůži Leder Reinigunsbenzin) a přebrousit. Menší plochy jaké jsou např. skvrny se odstraňují čisticí gumou na nubuk (Nubuk radierer), větší plochy je nezbytné přebrousit brusnou poduškou (Leder schleifpad)).

Mastná místa a skvrny (tmavé až černé plochy, většinou pod koleny, na područkách a v záhlavní části opěráku) se musí odstranit pomocí odmašťovacího spreje na kůži Fettloserspray. Při aplikaci odmašťovacího spreje však může dojít k lehkému odbarvení kůže, proto je v některých případech nezbytné kůži dobarvit tónovací barvou na broušenou kůži Nubuk Fresh.

KROK DRUHÝ - IMPREGNACE:
Ze vzdálenosti asi 30 cm nastříkejte ve dvou až třech tenkých vrstvách ochranný prostředek Leder & Textilien Impragnierung. Ponechejte 2 hodiny vyschnout. Impregnaci provádějte vždy na dobře větraném místě! Přípravek vždy vyzkoušejte na méně viditelné části výrobku! – po aplikaci totiž může dojít ke změně odstínu kůže.

KROK TŘETÍ - REGENERACE:
Po vyschnutí povrchu, rovnoměrně, ze vzdálenosti asi 30 cm, na něj nastříkejte ošetřující prostředek Aniline Protector. Nechte další 2 hodiny schnout. Po vyschnutí je vhodné kůži lehce vyčesat kartáčkem na kůži. Aplikaci provádějte minimálně 2x za rok.


OBSAH BALENÍ: 

1x Ošetřující přípravek Aniline Protector 400ml
1x Ochraný přípravek Impragnierung Leder & Textilien 200ml
1x Čistící guma Nubuk Radierer
1x Brusná houba
1x Kartáček na kůži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz