Textilien & Acantara Reiniger 250 ml

500 Kč
7-10 dní

Antibakteriální čistič určený pro pravidelné čištění textilního čalounění a materiálů z mikrovláken jako jsou Alcantara, Arca, Microfibra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální čistič určený pro pravidelné čištění textilního čalounění a materiálů z mikrovláken jako jsou Alcantara, Arca, Microfibra. Velice důkladně a hlavně šetřně čistí odolné skvrny a silné nečistoty, zmírňuje nepříjemné zápachy od zvířat, cigaretového kouře. Oživuje zašlé barvy textílie.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Před čištěním z povrchu důkladně odstraňte prach a hrubé nečistoty. Láhev s prostředkem protřepejte. Naneste prostředek na aplikační houbičku. Několikrát houbičku zmáčkněte až dojde k vytvoření pěny. Pěnu naneste na povrch a krouživými pohyby čistěte, rovnoměrně ode švu ke švu. Zbytky znečištěné pěny setřete navlhčeným froté hadříkem. V případě potřeby činnost zopakujte. Ponechejte vyschnout. Po vyschnutí povrch rozčesejte čistým, jemným kartáčem v jednom směru a naneste ochranný přípravek Rauleder & Textil Imprägnierung.

TIP:
Na velmi odolné skvrny aplikujte přípravek přímo na znečištěné místo. Ponechejte přípravek chvíli působit a poté třete jemným kartáčkem dokud skvrna nezmizí.

UPOZORNĚNÍ:
Zkoušku prostředku proveďte na méně viditelném místě! Zabraňte silnému promočení povrchu!

OBSAH BALENÍ:  Láhev s rozprašovačem 250 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz