Modulová pohovka EASY

Nový produkt

EASY pohovka překvapí vynikajícím komfortem a velkou variantou řešení. Na foto varianta 1max+1+roh+1, kvádrový taburet 1ks, kruhový taburet velký 1ks, kruhový taburet malý 1ks

25 332 Kč s DPH

Zaslat dotaz

Modulová pohovka Easy

EASY je model koncipován jako modulová souprava, kterou je možné poskládat od malých souprav až po velké sestavy do tvaru U. Moduly lze rozšířit o taburety dvou tvarů, což nabízí velkou variabilitu sestavení a široké spektrum barevných kombinací, dává možnost velmi kreativního řešení. 

kompletní vzorníky látek najdete také zde:

Při objednávce zadávejte do vzkazu prodejci také číslo barvy látky. Vzorníky látek také můžeme zaslat na vaši adresu.

Souhrn

  • Product Name:Modulová pohovka EASY
  • Price: 25 332
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: EASY pohovka překvapí vynikajícím komfortem a velkou variantou řešení. Na foto varianta 1max+1+roh+1, kvádrový taburet 1ks, kruhový taburet velký 1ks, kruhový taburet malý 1ks

Související produkty

Rozkládací pohovka s velkou variabilitou řešení nabízí pohovka Resort. Jedná se o multifunkční modulovou soupravu, kterou lze poskládat do různých tvarů. 

155 366 Kč

Rozkladací pohovka Sheraton nabízí příjemný odpočinek a nadstandardní komfort.

155 366 Kč

Tato kvalitní italská pohovka JOKER od výrobce Canapé Sofá splňuje ty nejpřísnější kritéria špičkového designu. Elegantní tvary sedačky podtrhují zapuštěné chromované nohy. Opěrky hlavy dotvářejí opravdový zážitek při sezení.

105 342 Kč

Moderní sedací souprava Prime s vkusně prošitými sedáky i zadními opěrnými polštáři nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav 3 2, malých rohových sedaček L až po velké sestavy do tvaru U. 

107 076 Kč

Moderní sedací souprava MAJESTY je podobná jako modely PRINCE a DREAM s tím rozdílem, že má hladké sedací a boční části, nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy s úložným boxem. Tato multifunkční sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také plnohodnotné...

114 000 Kč

Luxusní sedací souprava Prince s vkusně prošitými sedáky nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy s úložným boxem. Tato multifunkční sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také plnohodnotné spaní. . 

130 276 Kč

Morena je model koncipován jako modulová souprava, která je možná poskládat od malých souprav až po velké sestavy do tvaru U. Velká variabilita sestavení a široké spektrum barevných kombinací, dává možnost velmi kreativního řešení. Soupravu je možné vyrobit v látce či kůži.

20 866 Kč 24 548 Kč -15%

Polohovací sedačka NOVARA Tato polohovací pohovka je velice bytelná a zároveň útulná s velmi příjemným a pohodlným komfortem pro chvíle odpočinku. Tento model může být nabízen bez funkce polohování.

102 686 Kč

Tato modulová pohovka se snadno přizpůsobí vašim požadavkům na prostor a řešení. Je velice komfortní a příjemná.

16 208 Kč 19 068 Kč -15%

Komfortní rohová sedačka SHINE je dobrým řešením pro Váš interiér. Nabízí velké množství řešení od  klasického provedení 3+2+1 a malých rohových sestav s lehátkem až po velké sestavy do tvaru U. Navíc tento model je doplněn také polohovací sedáky nebo o funkci spaní.

87 806 Kč

Luxusní sedací souprava ZAK je koncipována pro dokonalé komfortní sezení a plnohodnotné spaní. Měkčí výplně Vám zaručí velmi pohodlný odpočinek. Model je koncipován jak v klasickém provedení, rohovém provedení a také s funkcí polohovatelných sedáků a spaní.

86 201 Kč