Kožená rohová pohovka TEO

Nový produkt

TEO je model charakteristický prošíváním sedacích částí, polohovacími zadními polštáři a decentními kovovými nohami. 

4-6 týdnů

117 975 Kč s DPH

Zaslat dotaz

Rohová kožená pohovka TEO

tato pohovka je nabízena ve variantě 3 místná + rohové ukončení

vzorník kůže

Přejete-li si model v tkanině prosím kontaktujte nás!

Souhrn

  • Product Name:Kožená rohová pohovka TEO
  • By Casa Divani
  • Price: 117 975
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 50.00 kg
  • Description: TEO je model charakteristický prošíváním sedacích částí, polohovacími zadními polštáři a decentními kovovými nohami. 

Související produkty

EASY pohovka překvapí vynikajícím komfortem a velkou variantou řešení. Na foto varianta 1max+1+roh+1, kvádrový taburet 1ks, kruhový taburet velký 1ks, kruhový taburet malý 1ks

25 332 Kč

Moderní sedací souprava MAJESTY je podobná jako modely PRINCE a DREAM s tím rozdílem, že má hladké sedací a boční části, nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy s úložným boxem. Tato multifunkční sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také plnohodnotné...

114 000 Kč

Luxusní sedací souprava DREAMER je podobná jako modely PRINCE a MAJESTY má s prošívané sedací a boční části, nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy s úložným boxem. Tato multifunkční sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také plnohodnotné spaní.   . 

114 000 Kč

Moderní rohová sedačka TARGET U této netradičně řešené pohovky nutno podotknout, že se stala nejoblíbenějším modelem z naší široké nabídky luxusních italských pohovek. Přijďte vyzkoušet do našeho showroomu a oceníte dokonalé pohodlí, které pohovka nabízí.

114 581 Kč

Tropea je velmi komfortní sedací souprava charakteristická půlenými polštáři a masivními dřevěnými nohami. Je možné tento model volit v klasické variantě 1+2+3, kde 3-místné provedení má 3 samostatné sedáky, ale také v rohovém provedení.

42 881 Kč

Italská rohová sedací souprava CAPRI Capri model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

103 916 Kč 122 254 Kč -15%

Sedací souprava CRYSTAL je další z řady úspěšných modelů klasického stylu. Dokonalé zpracování v každičkém detailu a vysoký komfort při sezení je důvod, proč tyto typy pohovek jsou stále více a více populární. Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2+1

296 932 Kč

PASHA je multifunkční model, který díky elektrickému polohování velmi zpříjemní chvíle odpočinku. Model sedací soupravy s výrazným prošitím područek a rafinovaně zakřivenými nohami pohovky je navržen ve velmi ladném a moderním designu.

123 641 Kč

Kožená rohová sedačka ROMEO Tato rohová pohovka je unikátní svým specifickým designem, který ošperkuje váš interiér. Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou ladné křivky s výrazným prošíváním na bočních stranách područek a masivní kovové nohy. Opěrné polštáře jsou polohovatelné pro vyšší komfort.

123 769 Kč 145 611 Kč -15%

Morena je model koncipován jako modulová souprava, která je možná poskládat od malých souprav až po velké sestavy do tvaru U. Velká variabilita sestavení a široké spektrum barevných kombinací, dává možnost velmi kreativního řešení. Soupravu je možné vyrobit v látce či kůži.

20 866 Kč 24 548 Kč -15%

Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou krásné linie s výrazným prošitím a vzdušný design, který díky nadstandardnímu pohodlí ocení i nároční. Kovové zakřivené nohy dodávají sedačce na výjimečnosti a polohovatelné opěrky hlavy dodají ještě vyšší komfort při sezení.

117 902 Kč

tato moderní pohovka Vám poskytne příjemné strávené chvíle odpočinku díky komfortnímu zpracování sedáků a opěrných polštářů. Jedná se o mistrovské dílo z rukou italských řemeslníků, které svým neotřelým vzhledem vynikne ve vašem obýváku. 

89 186 Kč 104 924 Kč -15%

Mara model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

131 027 Kč

Atraktivní design modelu THOMAS přinese do každého interiéru patřičnou dynamiku. Tato rohová sedací souprava je propracována do každičkého detailu a kovové nohy vkusně dotvářejí celkový příjemný vzdušný vzhled. Polohování opěrek zadních částí zvyšuje ještě více komfort při sezení.

115 608 Kč 136 009 Kč -15%

Luxusní pohovky ROMEO Tato luxusní pohovka si zaslouží vaší pozornost. Nadstandardní komfort v netradičním designu! Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou ladné křivky s výrazným prošíváním na bočních stranách područek.

39 371 Kč 46 319 Kč -15%

POSITANO je model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

103 916 Kč 122 254 Kč -15%

Komfortní souprava, kterou lze nakombinovat dle vašich představ! Mnoho modulární souprava nabízí širokou variantu řešení model Valzer příjemné překvapí!

57 047 Kč

Luxusní sedací souprava Resort nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav jako dvojsedačka, trojsedačka, malá rohová sedačka do L až po velké sedací soupravy do U, L. Specifikem je také trojsedačka s rádiusem a polohováním.

92 117 Kč

Luxusní sedací souprava Sheraton nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy s úložným boxem. Tato multifunkční komfortní sedací souprava Vám poskytne nejen vysoký komfort a příjemný relax díky elektricky polohovatelným sedákům, ale také plnohodnotného spaní. Další funkcí je možnost volby bodového světla pro čtení či zabudování...

106 997 Kč

Luxusní sedací souprava Solution splňuje ty nejpřísnější kritéria špičkového designu. Elegantní tvary sedačky podtrhují kovové nohy. Opěrky hlavy dotvářejí opravdový zážitek při sezení.  Tento model nabízí možnost elektrického polohování sedáků. 

86 736 Kč

Polohovací sedačka NOVARA Tato polohovací pohovka je velice bytelná a zároveň útulná s velmi příjemným a pohodlným komfortem pro chvíle odpočinku. Tento model může být nabízen bez funkce polohování.

102 686 Kč

Komfortní souprava, kterou lze nakombinovat dle vašich představ! Multifunkční modulární sedací souprava nabízí širokou variantu řešení. Model Inga si doslova zamilujete!

100 337 Kč 118 043 Kč -15%

Designová pohovka Olga je komfortní vzdušná a elegantní. Lze sestavit ve verzi 3 2 1, nebo také jako "nekonečnou" řadu. 

43 130 Kč 50 741 Kč -15%

Komfortní pohovka, která zaujme svým neotřelým designem a s možností úpravy hloubky sedu se jednoduše přizpůsobí vaší výšce. 

69 198 Kč

Komfortní pohovka, která zaujme svým neotřelým designem a s možností úpravy hloubky sedu se jednoduše přizpůsobí vaší výšce. 

69 198 Kč

Rohová kožená pohovka ADAM Luxusní kožená sedačka ADAM vám dopřeje úžasné pohodlí. Nadčasový design pohovky ocení i náročnější. Výborná kvalita zpracování, polohování zadních polštářů pro lepší oporu zad, pohodlné sezení to vše tento model nabízí. Vysávání pod pohovkou díky kovovým nožkám bude snadné.

127 050 Kč

Luxusní gauč Linda - Linda to je gauč plný elegantních tvarů, zaručuje příjemné posezení s vysokou přidanou hodnotou. V koženém provedení je velice žádaným artiklem!

44 845 Kč

Rohová sedací souprava JERSEY JERSEY - charakteristickým rysem tohoto modelu je vzdušný a jednoduchý design. Sedací souprava přímých linií s prošíváním sedacích částí dodávající patřičný šmrnc. Tato pohovka Vám poskytne příjemné chvíle odpočinku.  Nabízíme Vám také v klasickém provedení 3+2.

99 796 Kč

Rohová kožená pohovka META Hledáte neotřelý moderní design pohovky pro Váš interiér? Chcete zažít pohodlí a příjemně strávené chvíle na své pohovce provoněné přírodní kůží? Pak tato sedací souprava META je ideální volbou.

114 008 Kč 126 675 Kč -10%

Majesty je modulová sedací souprava, která  nabídne plnohodnotné spaní, polohovaní na nohy a různé varianty řešení od malých sestav po velké sedací soupravy.

126 661 Kč