Aniline Protector 400 ml

577 Kč
7-10 dní

Impregnace pro ošetření a ochranu broušených a hladkých anilínových kůží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impregnační přípravek ve spreji, určený pro regeneraci a ochranu nubukových, velurových a hladkých anilínových kůží. Tyto atraktívní kůže jsou ceněné pro svoji charakteristickou měkkost na omak a příjemný hladký nebo sametový povrch. Povrch však nezakrývá žádná speciální úprava, kůže dýchá snadněji a poskytuje nejvyšší komfort. Na druhou stranu tyto kůže vyžadují zvýšenou péči a pravidelnou údržbu. Díky své přirozené pórovitosti rychle podléhají degradaci. Absorbují nečistoty, lidský pot, rychle vysychají a blednou.

Anilin Protektor obsahuje speciální látky oživující barvu, pravé přírodní oleje, které kůži zvláčňují a chrání před vysušením. Díky obsahu UV-Filtru také výrazně zpomaluje proces blednutí. Impregnace by měla být vždy aplikována v kombinaci s přípravkem Rauleder & Textil Imprägnierung, který vytvoří na povrchu transparentní hydroizolační vrstvu a chrání tak povrch kůže před vniknutím tekutin a nečistot.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Nanášejte na předem očištěný a osušený povrch. Před použitím sprej důkladně protřepejte! Prostředek vyzkoušejte na malém, méně viditelném místě! Nádobu držte ve svislé poloze. Impregnační přípravek nanášejte ve dvou tenkých, rovnoměrných vrstvách ze vzdálenosti cca 30 - 40 cm. Po nanesení povrch kůže vlivem vlhkosti ztmavne. Dodatečné leštění povrchu není potřebné. Pouze v případě potečení otřete přebytky impregnace čistým, savým hadříkem. Ponechejte 2 hodiny přirozeně vyschnout. Následně naneste na povrch ve dvou až třech tenkých vrstvách ochranný přípravek Rauleder & Textil Imprägnierung. Broušené kůže můžete ještě dodatečně vyčesat kartáčem na semiš.

TIP:  Aplikaci provádějte minimálně 2x za rok. Kůži vystavenou přímému slunečnímu záření impregnujte 3-4x ročně.

UPOZORNĚNÍ:

Impregnaci provádějte na dobře větraném místě. Chraňte před dětmi! Nádoba je pod stálým tlakem! Po spotřebování neprorážejte obal. Nevhazujte do ohně! Nestříkejte na horké povrch nebo ohně! Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50 ̊C!

OBSAH BALENÍ:  Spray 400 ml. Obsah balení postačí k několikanásobnému ošetření sedací soupravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz