Rauleder & Textil Imprägnierung 200 ml

363 Kč
7-10 dní

Ochranná impregnace - přípravek s hydrofobním efektem určený pro ochranu broušených usní a textilu před vodou, nečistotami a mastnotou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná impregnace - přípravek s hydrofobním efektem určený pro ochranu broušených usní a textilu před vodou, nečistotami a mastnotou. Tento přípravek na bázi nanotechnologie snadno proniká hluboko do povrchu, kde vytváří kolem vláken ošetřeného materiálu transparentní ochrannou vrstvu s odpuzovacím efektem, která zabraňuje vniknutí vody, vzniku skvrn a lesklých mastných ploch, které jsou častým problémem u broušených kůží. Zároveň uchovává povrch prodyšný, takže impregnovaný materiál dýchá a neplesniví.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Nanášejte na předem očištěný a osušený povrch. Před použitím sprej důkladně protřepejte! Prostředek vyzkoušejte na malém, méně viditelném místě! Nádobu držte ve svislé poloze. Impregnační přípravek nanášejte ve dvou tenkých, rovnoměrných vrstvách ze vzdálenosti cca 30 - 40 cm. Po nanesení povrch kůže vlivem vlhkosti ztmavne. Ponechejte 2 hodiny přirozeně vyschnout.

TIP:  Aplikaci provádějte minimálně 2x za rok. Kůži vystavenou povětrnostním vlivům 3-4x ročně.

UPOZORNĚNÍ:
Chraňte před dětmi! Nádoba je pod stálým tlakem! Po spotřebování neprorážejte obal. Nevhazujte do ohně! Nestříkejte na horké povrch nebo ohně! Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50 ̊C!

OBSAH BALENÍ:  Sprej 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz