Luxusní italské sedačky, sedací soupravy  V této kategorii nejsou žádné produkty.

Luxusní italské sedačky značky PREGIO ITALIA, POLYFORMITALIA a CASA DIVANI jsou unikátní a špičkové kvality navrhované předními italskými designéry. Charakteristickým rysem je elegantní nadčasový vzhled a nadstandardní kvalita použitých materiálů. Všechny soupravy a křesla se vyrábějí výhradně v italské továrně s dlouholetou tradicí za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Luxusní italské sedačky značky PREGIO ITALIA, POLYFORMITALIA a CASA DIVANI jsou unikátní a špičkové kvality navrhované předními italskými designéry. Charakteristickým rysem je elegantní nadčasový vzhled a nadstandardní kvalita použitých materiálů. Všechny soupravy a křesla se vyrábějí výhradně v italské továrně s dlouholetou tradicí za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Více

Podkategorie

Moderní sedací soupravy látkové

Přestavujeme Vám kolekci italských designových sedacích souprav inspirovanou předními světovými designéry, nejnovějšími módními trendy a inovacemi v oblasti bytového sedacího nábytku. Tato kolekce umožňuje kreativní řešení podle Vašeho přání. Tuto kolekci nabízíme v látkovém provedení s širokou nabídkou nejkvalitnějších potahů s velmi odolnými a dobrými vlastnostmi a také snadnou údržbou. 

Sedací soupravy kožené

pohovky potažené kůži již od pradávna vzbuzovaly pocit přepychu a elegance. V naší nabídce najdete široký výběr kůží a modelů od renomovaných italských značek PREGIOITALIA, POLYFORMITALIA,CASA DIVANI.

Luxusní sedací soupravy 3+2+1

Luxusní sedací soupravy značky PREGIO ITALIA, POLYFORMITALIA a CASADIVANI s moderním designem dodají vašemu interiéru nádech luxusu. Italské luxusní sedačky jsou vyráběny výhradně v Itálii za použití nejkvalitnějších materiálů pod značkou MADE IN ITALY. Vybírat můžete z široké škály originálních sofistikovaných modelů a volit mezi koženými či látkovými potahy či jejich kombinací. Naše luxusní sedačky jsou zárukou prvotřídní jakosti.

Rohové sedací soupravy

Luxusní rohové sedací soupravy různých variací, od malých až po velké sestavy do tvaru U a také modulové sedačky, které je možno poskládat dle libosti. Široký výběr modelů a potahů.

Velké sedací soupravy

Velké sedací soupravy obohatí a dobře vyplní Váš interiér. Můžete si díky větším tvarům dopřát opravdové luxusní pohodlí a také dopřát pohodlí vaší velké rodině, blízkých a přátel. Nabízí se možnosti velkých sestav modulového řešení, nebo také klasického provedení, kde sedáky jsou maximálně široké.

Modulární sedací soupravy

Modulové pohovky jsou velmi oblíbené neboť díky oddělitelným modulů, lze si pohovku přizpůsobit podle potřeb.

Stylové luxusní sedací soupravy

Sedací soupravy klasického stylu jsou nedílnou součástí kolekce italských sedacích souprav značky POLYFORMITALIA a PREGIO ITALIA. Tyto sedačky jsou propracované v detailech za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Milovníci klasického stylu si přijdou opravdu na své.

Polohovací sedací soupravy

Polohovací pohovky značek PREGIO ITALIA a POLYFORMITALIA splňují ty nejpřísnější kritéria. Vysoký standard a dokonalé pohodlí díky elektrickému polohování sedáků ocení i náročnější.

Rozkládací pohovky a křesla

Rozkládací sedací soupravy a křesla jsou oblíbené pro širší využití nejen jako příležitostní lůžko pro hosty, ale díky kvalitnímu systému a pěnové matraci, jako postel pro každodenní spaní. Možnost rozložení na lůžkovou úpravu nabízí využití pro ložnice nebo malometrážní byty. Rozkládací soupravy nabízíme ve variantách jako klasické nebo rohové.

Rozkládací lůžko

Taburet se zcela, rychle a efektivně promění v jednolůžko. Mezi rozkládacími pohovkami je taburet postel určitě nejpohodlnější díky svým malým rozměrům. Lze ji čalounit výběrem ze stovek dostupných látek, které se hodí k vaší pohovce.

Vzorníky kůží a látek, katalog

Nabízíme kompletní přehled potahových tkanin a kůží, které jsou dostupné pro naše sedací soupravy Pregio Italia a Polyformitalia

Luxusní pohovky skladem - výprodej

Zde najdete pohovky, které můžete mít okamžitě.

PREGIO ITALIA kompletní kolekce

Luxusní italské pohovky a sedací soupravy značky PREGIO ITALIA jsou unikátní a špičkové kvality navrhované předními italskými designéry. Charakteristickým rysem je nadčasový vzhled, velká variabilita řešení, funkce plnohodnotného spaní a elektrické polohování sedáků za použití vysoce kvalitních materiálů. Všechny soupravy a křesla se vyrábějí výhradně v italské továrně s dlouholetou tradicí.

POLYFORMITALIA kompletní kolekce

Polyformitalia je značkou prvotřídní kvality, bohatým výběrem modelů variabilních tvarů a velkým výběrem potahových materiálů.