Model Sting díky svým vlastnostem nabídne velmi dobrý komfort a možnost úpravy hloubky sedáků, který je možno přizpůsobit dle vlastnich požadavkům. Výrazným rysem modelu je prošití sedáků, zkosení područek a kovová podnož do pravého úhlu.

80 163 Kč

SCARLETT je stylová pohovka umožňující libovolnou hloubku sedu. Tento model je také navržen verzi 2místná, 2 místná maxi a 3místná. Jemné linie v kombinaci s decentními kovovými nohami podtrhují vysoce elegantní design.

71 995 Kč

Charakteristickým rysem pohovky Dream je jeho dominantní design. Mohutné sedáky s područkami a polohovací zadní polštáře vytváří osobitost tohoto modelu. Dream vám zabezpečí dokonalé pohodlí a nadstandardní kvalitu.

72 298 Kč

Hladké linie, čisté a jednoduché, to je luxusní sedačka SILVER. Komfortní hladké sedáky poskytují u tohoto modelu příjemné chhvíle plné odpočinku. Díky ladným kovovým nohám získává exkluzivní střízlivost a vzdušnost. Provedení 3+2 je velmi oblíbené, samozřejmě zvolená varianta je na Vás.

59 232 Kč

Luxusní sedací souprava Solution splňuje ty nejpřísnější kritéria špičkového designu. Elegantní tvary sedačky podtrhují kovové nohy. Opěrky hlavy dotvářejí opravdový zážitek při sezení.  Tento model nabízí možnost elektrického polohování sedáků. 

35 700 Kč 47 599 Kč -25%

Luxusní sedací souprava HAPPY splňuje ty nejpřísnější kritéria špičkového designu. Elegantní tvary sedačky podtrhují kovové nohy. Opěrky hlavy dotvářejí opravdový zážitek při sezení.  Tento model nabízí možnost elektrického polohování sedáků. 

44 139 Kč

Pohovka Sheraton nabízí velkou variabilitu řešení a funkcí. Polohovatelná, rozkládací, rohová, nebo jenom klasická pohovka.

38 314 Kč

Luxusní sedací souprava Resort je modulová pohovka s širokou škálou řešení od malých sestav až po ty velké do tvaru U.

38 314 Kč

Luxusní sedací souprava Brio je koncipována pro dokonalé komfortní sezení. Měkčí výplně Vám zaručí velmi pohodlný odpočinek. Model je koncipován 3+2+1 nebo také s možností rohového provedení s lehátkem. 

35 700 Kč

Luxusní sedací souprava ZAK je koncipována pro dokonalé komfortní sezení a plnohodnotné spaní. Měkčí výplně Vám zaručí velmi pohodlný odpočinek. Model je koncipován jak v klasickém provedení, rohovém provedení a také s funkcí polohovatelných sedáků a spaní.

46 561 Kč

Moderní sedací souprava SUN je multifunkční sedačka s funkcí výsuvného sedáku. Tento model nabízí velkou variabilitu řešení od malých sestav až po velké sestavy do tvaru U. Tato multifunkční oživí Váš interiér zpříjemní chvilky odpočinku i díky zabudovanému audiosystému.

57 949 Kč

Komfortní  sedačka Touch oslní svou elegancí a vzdušným designem. Příjemné polštáře vybízí k pohodlnému odpočinku. Tento model také nabízíme v rohovém provedení.

42 220 Kč

Model Dectra - multifunkční pohovka s velkou variabilitou řešení.

33 505 Kč

Sedací souprava GIULIETTA nabízí hladké linie v kombinaci s nádherným prošíváním vnějších částí a celkový vzdušný vzhled. Pohodlné polštáře Vám zpříjemní chvíle odpočinku. Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2+1

37 380 Kč 43 977 Kč -15%

Luxusní sedací souprava JERSEY JERSEY - charakteristickým rysem tohoto modelu je vzdušný a jednoduchý design. Sedací souprava přímých linií s prošíváním sedacích částí dodávající patřičný šmrnc. Tato pohovka Vám poskytne příjemné chvíle odpočinku.  Nabízíme Vám v klasickém provedení 3+2 nebo také v rohovém provedení

58 952 Kč

CALVI je model plný hranatých a přímých tvarů s prošitými zadními a opěrnými polštáři. Vše podtrhují chromované nohy, které dotvářejí elegantní a vzdušný design. Tento model rozhodně zaujme na první pohled a stane se tak výraznou dominantou ve vašem interiéru.

44 775 Kč

LOGAN je model plný hranatých a přímých tvarů s prošitými zadními a opěrnými polštáři. Vše podtrhují chromované nohy, které dotvářejí elegantní a vzdušný design. Tento model rozhodně zaujme na první pohled a stane se tak výraznou dominantou ve vašem interiéru.

42 740 Kč

Antonella je luxusní pohovka s nádhernými křivkami. Vyznačuje se velmi komfortními sedacími a opěrnými polštáři, plnou podstavou, která zabraňuje tvorbu nečistot pod pohovkou. Tato luxusní pohovka skvěle doplní a vyšperkuje Váš interiér

48 495 Kč

Tropea je velmi komfortní sedací souprava charakteristická půlenými polštáři a masivními dřevěnými nohami. Je možné tento model volit v klasické variantě 1+2+3, kde 3-místné provedení má 3 samostatné sedáky, ale také v rohovém provedení.

42 881 Kč

Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou ladné křivky a robustný design. Tato sedací souprava se stane nepřehlédnutelnou dominantou vašeho interiéru. Velkou výhodou je variabilita provedení, přes velké rohové sestavy s možností rozkládání pro spaní. Nabízíme také v klasické variantě 3+2+1. Nadstandardnímu pohodlí ocení i nároční. 

41 266 Kč

Francesca je elegantní vzdušná pohovka koncipována do retro stylu.

28 742 Kč 33 814 Kč -15%

Luxusní pohovka Alicante - základním rysem tohoto modelu je krásné kontrastní prošití pohovky, designové zakřivené kovové nohy a vzájemné propojení sedáků s područkami. Možnost čalounění v kůži nebo látce.

49 266 Kč

Stylová sedačka CEZANNE - luxusní model se stane dominantou vašeho interiéru. Nabízí neskutečné pohodlí a tento nadstandardní komfort ocení i nejnáročnější. Krásné oblé tvary a dokonalé prošití je charakteristickým rysem tohoto modelu.

40 635 Kč

Mira model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

55 162 Kč

Mara model moderního a luxusního designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

52 614 Kč 61 899 Kč -15%

Luxusní gauč Linda - Linda to je gauč plný elegantních tvarů, zaručuje příjemné posezení s vysokou přidanou hodnotou. V koženém provedení je velice žádaným artiklem!

44 845 Kč

GRABO je model moderního a luxusního vzdušného designu. Tato sedací souprava vytvoří ve vašem prostoru opravdovou dominantu a naprostý zážitek při odpočinku také díky nastavitelnému polohovaní zadních opěrek. Celkový vzdušný designu modelu umožňuje snadnou údržbu pod sedací soupravou.

46 741 Kč

Vesuvio je velmi pohodlný elegantní gauč v ladných křivkách vzdušného designu. Tato moderní pohovka je velmi nadčasová. Tuto pohovku můžete mít ve variantách trojsedačky, dvojsedačky a křesla

65 867 Kč

Luxusní vzdušná pohovka Giulia koncipována pro po dokonalý odpočinek.

28 742 Kč 33 814 Kč -15%

Italská pohovka META META je mistrovské dílo z rukou italských řemeslníků, které svým neotřelým vzhledem vynikne v jakémkoliv interiéru. Jen se posadíte na tuto moderní pohovku a dáte nám za pravdu! 

54 055 Kč 63 594 Kč -15%

Designová pohovka META Elegantní a rafinované tvary této luxusní pohovky pod názvem META jsou základním rysem tohoto modelu. Chcete-li příjemné posezení a rozhodně tento model Vás nezklame!!!

46 100 Kč 54 235 Kč -15%

Luxusní pohovky ROMEO Tato luxusní pohovka si zaslouží vaší pozornost. Nadstandardní komfort v netradičním designu! Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou ladné křivky s výrazným prošíváním na bočních stranách područek.

39 371 Kč 46 319 Kč -15%

Charakteristickým rysem této kožené sedačky jsou ladné křivky s výrazným prošíváním na bočních stranách područek.

47 415 Kč 55 783 Kč -15%

Pierre je charakteristická svým robustním designem. Široké područky jako odkladní místo přímo vybízí.

51 106 Kč

Sedací souprava s výrazným prošíváním od italských mistrných řemeslníků, která nejen ohromí svým robustním designem, ale také dokonalým pohodlím.

43 156 Kč 50 772 Kč -15%

Francesca je elegantní vzdušná pohovka koncipována do retro stylu.

21 523 Kč 25 321 Kč -15%

Komfortní dvoubarevná pohovka, kterou lze nakombinovat dle vašich představ!. Pohovku můžete mít i polohovací, může být poskládána jako skutečně dlouhá rovná pohovka.

78 265 Kč 92 077 Kč -15%

Smith je luxusní stylová pohovka rafinovaná v detailech. Nádherné prošívání a křivky spojené s elegantní kovovou podstavou dodává modelu na výlučnosti.

71 995 Kč

Model Harmony je stylová sedací souprava charakteristická zaoblenými područkami, polohovatelnými opěrkami zádových polštářů a kovovou podstavou zasahující do područek po vnější straně. 

73 205 Kč

Model Williams je stylová pohovka charakteristická rovnými liniemi s doplňujícími polštáři. Model je postaven na kovových nožkách, které dodávají lehkost modelu. 

56 568 Kč

Argo je model charakteristický zaoblenými hranami a rovnými liniemi. Jedná se o robustnější model s kovovou základnou.

62 920 Kč

Luxusní kožená sedačka ADAM vám dopřeje úžasné pohodlí. Nadčasový design pohovky ocení i náročnější. Výborná kvalita zpracování, polohování zadních polštářů pro lepší oporu zad, pohodlné sezení to vše tento model nabízí. Vysávání pod pohovkou díky kovovým nožkám bude snadné.

66 550 Kč

TEO je model charakteristický prošíváním sedacích částí, polohovacími zadními polštáři a decentními kovovými nohami. 

65 340 Kč

Komfortní pohovka, která zaujme svým neotřelým designem a s možností úpravy hloubky sedu se jednoduše přizpůsobí vaší výšce. 

91 094 Kč

Komfortní pohovka, která zaujme svým neotřelým designem a s možností úpravy hloubky sedu se jednoduše přizpůsobí vaší výšce. 

91 094 Kč

Designová pohovka Olga je komfortní vzdušná a elegantní. Lze sestavit ve verzi 3 2 1, nebo také jako "nekonečnou" řadu. 

43 130 Kč 50 741 Kč -15%

Dominantní pohovka rovných linií, která zaujme na první pohled. Výhodná šířka područek zajistí praktické místo pro odložení knížky či jiných věcí.

144 010 Kč

Dominantní pohovka rovných linií, která zaujme na první pohled. Výhodná šířka područek zajistí praktické místo pro odložení knížky či jiných věcí.

64 285 Kč

Hladké linie, čisté a jednoduché, to je luxusní sedačka SILVER. Komfortní hladké sedáky poskytují u tohoto modelu příjemné chhvíle plné odpočinku. Díky ladným kovovým nohám získává exkluzivní střízlivost a vzdušnost. Provedení 3+2+1 je velmi oblíbené, samozřejmě zvolená varianta je na Vás.

47 933 Kč

Tato kvalitní italská pohovka JOKER od výrobce Canapé Sofá splňuje ty nejpřísnější kritéria špičkového designu. Elegantní tvary sedačky podtrhují zapuštěné chromované nohy. Opěrky hlavy dotvářejí opravdový zážitek při sezení.

39 422 Kč
Showing 1 - 50 of 50 items